Informujemy, że na zdalnym posiedzeniu Zespołu Opiniującego Operaty Rybackie, które odbędzie się w dniu 25 marca 2021 roku, będą opiniowane operaty rybackie następujących obwodów:
- Obwód rybacki jeziora Drzewicz (Dybrzyk) na rzece Brda nr 6,
- Obwód rybacki jeziora Charzykowskie na rzece Brda 5,
- Obwód rybacki jeziora Okonińskie na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Prusina,
- Obwód rybacki jeziora Okrągłe (Ślepe) na cieku Bielska Struga (Zwierzynka) nr 1,
- Obwód rybacki jeziora Szpitalne na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Kamionka,
- Obwód rybacki jeziora Niwskie na rzece Kamionka nr 1,
- Obwód rybacki jeziora Duże Łowne na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Brda,
- Obwód rybacki jeziora Milachowo na rzece Zbrzyca nr 4,
- Obwód rybacki jeziora Radzim na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Kamionka,
- Obwód rybacki jeziora Suchom (Suchoń) na cieku Struga Ryszka nr 1,
- Obwód rybacki jeziora Paklicko Wielkie na rzece Paklica nr 2,
- Obwód rybacki jeziora Trześniowskie (Ciecz) na rzece Łagowa nr 1,
- Obwód rybacki jeziora Mętne na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Rakówki,
- Obwód rybacki cieku Raciąska Struga w zlewni rzeki Brda,
- Obwód rybacki jeziora Zaręba na rzece Wytrych w zlewni rzeki Kamionka,
- Obwód rybacki rzeki Kicz w zlewni rzeki Brda,
- Obwód rybacki jeziora Bysławskie na cieku Zamrzonka (Bysławska Struga) nr 2.
Skład zespołów opiniujących:
- Obwód rybacki nr 1 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Kapusta, Członek Zespołu: Konrad Stawecki, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 2 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Kapusta, Członek Zespołu: Konrad Stawecki, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 3 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Kapusta, Członek Zespołu: Konrad Stawecki, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 4 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Kapusta, Członek Zespołu: Konrad Stawecki, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 5 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Kapusta, Członek Zespołu: Konrad Stawecki, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 6 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Konrad Stawecki, Członek Zespołu: Andrzej Kapusta, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 7 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Konrad Stawecki, Członek Zespołu: Andrzej Kapusta, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 8 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Konrad Stawecki, Członek Zespołu: Andrzej Kapusta, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 9 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Konrad Stawecki, Członek Zespołu: Andrzej Kapusta, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 10 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Konrad Stawecki, Członek Zespołu: Andrzej Kapusta, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 11 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Maciej Szkudlarek, Członek Zespołu: Andrzej Szczerbowski, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 12 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Maciej Szkudlarek, Członek Zespołu: Andrzej Szczerbowski, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 13 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Maciej Szkudlarek, Członek Zespołu: Andrzej Szczerbowski, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 14 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Maciej Szkudlarek, Członek Zespołu: Andrzej Szczerbowski, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 15 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Szczerbowski, Członek Zespołu: Maciej Szkudlarek, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 16 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Szczerbowski, Członek Zespołu: Maciej Szkudlarek, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
- Obwód rybacki nr 17 - Przewodniczący: Maciej Mickiewicz, Sprawozdawca: Andrzej Szczerbowski, Członek Zespołu: Maciej Szkudlarek, przedstawiciel Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ): Jan Balcerzak;
mgr inż. Marek Trella
Sekretarz Zespołu
Opiniującego Operaty Rybackie